T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI < T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

GÖLCÜK NECATİ ÇELİK DEVLET HASTANESİNDE VERİMLİLİK DEĞERLENDİRMESİ GERÇEKLEŞTİ

Güncelleme Tarihi: 30/01/2020

GÖLCÜK NECATİ ÇELİK DEVLET HASTANESİNDE VERİMLİLİK DEĞERLENDİRMESİ GERÇEKLEŞTİ

T.C. Sağlık Bakanlığı Verimlilik ve Kalite Uygulamaları Daire Başkanlığı tarafından yürütülen yerinde değerlendirme faaliyetleri kapsamında; Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesinde 30 Ocak 2020 tarihinde verimlik yerinde değerlendirmesi gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen değerlendirmede; Sağlık tesislerinde etkinlik ve verimliliği değerlendirmek, problemlerin kaynağında tespit edilip çözüme kavuşturulması ve verimli hizmet sunumunu gerçekleştirmek amacıyla tüm veriler gözden geçirildi.

Sultan Ünal, Ali Uslu, Yasin Gökay, Musa Ağaç, Harun Süvarioğulları ve Özkan Gündüz’ün katılımlarıyla gerçekleşen değerlendirme; daha kaliteli ve verimli hizmet sunumu konusunda bilgi alış verişi ile çok yararlı, yönlendirici ve başarılı geçti.

Hastane Başhekimi Op. Dr. Yüksel Pehlevan “ kurumumuz için oldukça yararlı olan bu değerlendirme, yapacağımız yenilik ve iyileştirme faaliyetleri için yön verici olmuştur. Denetleme Ekibiyle birlikte, özveride bulunan bütün çalışma arkadaşlarımıza ve ekibimize çok teşekkür ederiz,” dedi