T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI < T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

HASTADAN HASTANEYE TEŞEKKÜR VAR

Güncelleme Tarihi: 18/12/2019

HASTADAN HASTANEYE TEŞEKKÜR VAR

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesinde Yoğun Bakım ve Nöroloji Servislerinde yatan Şahin Durmuş isimli hasta tedavisin de emeği geçen tüm personele teşekkür etmek için Hastane Başhekimi Op. Dr. Yüksel Pehlevan’ı makamında ziyaret etti.

Şahin bey ziyaretinde başta; “Hastane Başhekimi Op. Dr. Yüksel Bey olmak tüm personele sonsuz teşekkür ediyorum. Ben bugün burada gördüğüm ilgi ve alakayı unutamam. Gösterilen ilgi sadece bana değil bütün hastalara karşıydı. Bu ilgiyi hayranlıkla izledim. Hemşire, doktor ve hasta bakıcının göstermiş olduğu ilgi ve alaka kendimi evimde aile ortamında hissettirdi. Hastalara, amca, abla, teyze diye hitap etmeleri sorunlarını dikkatlice dinleyip muayene ve tedavi etmeleri sonsuz güzeldi. Ben haddim olmayarak diğer çalışanlara örnek olması için çalışan arkadaşlara takdir ve teşekkür talep ediyorum." dedi.

Bu durum karşısında çok etkilenen Hastane Başhekimi Op. Dr. Yüksel Pehlevan, hastanın doktor ve hemşireler hakkında teşekkürlerini belirtmesi çok sevindirici olduğunu belirterek, "Bu bizim ne kadar kutsal bir hizmet verdiğimizi gösteriyor. Biz hastamıza çok teşekkür ediyoruz. Bizim amacımız hastalarımıza derman olurken onlara güler yüzlü hizmet etmektir. Bu teşekkürler ve  geri dönüşler bütün çalışanlarımız açısından inanılmaz motive edici oluyor," diye konuştu.