T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI < T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

GÖLCÜK NECATİ ÇELİK DEVLET HASTANESİ VOLEYBOL TURNUVASINDA 3. OLDU

Güncelleme Tarihi: 30/04/2019

GÖLCÜK NECATİ ÇELİK DEVLET HASTANESİ VOLEYBOL TURNUVASINDA 3.  OLDU

Bu yıl 7. si düzenlenen, 17 takım ve 210 sporcunun katıldığı ''Kanserle Mücadele'' ve ''Yaşam Boyu Spor'' temalı Sağlık kurumları arası voleybol turnuvası final karşılaşmasıyla sona erdi.

Her yıl 1-7 Nisan tarihlerinde anılan Ulusal Kanser Haftası etkinlikleri kapsamında; Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü ve Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliği ile bu yıl 7. si düzenlenen "Sağlık Kurumları Arası Voleybol Turnuvası" nın Final maçları 29/04/2019 tarihinde İzmit Hasan Gemici Spor Salonunda yapıldı. 

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi voleybol takımı, Hasan Gemici Spor Salonunda 3.’lük maçında Derince One Team Voleybol takımıyla karşılaştı. Karşılaşmada Derince One Team Voleybol takımını 3-0 yenen Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi voleybol takımı turnuvada 3. oldu. Ayrıca turnuvanın en iyi oyuncularının seçildiği ''Altın Karma'', ''En Centilmen Oyuncu'' ödülleri de sahiplerini buldu.

 Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yüksel Pehlevan "rakip takımları ve kendi sporcularımızı tebrik ederek başarılarının devamını dilerim. Voleybol takımımızı gösterdikleri bu başarıdan dolayı kutlarım, hastane idaresi olarak her zaman yanlarında ve destekçileriyiz. Takımlarımıza desteklerini esirgemeyen tüm personelimizi, yürekten kutluyor ve daha nice başarılar diliyorum. " dedi.