T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI < T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

HASTANEDE BİNA TURU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Güncelleme Tarihi: 07/12/2018

HASTANEDE BİNA TURU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Bina Turu Ekibi Tarafından Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite ve Verimlilik standartları gereği hastanede bina turu gerçekleştirdi.

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Bina Turu Ekibi, hastanenin tüm alanlarını dolaşarak çalışanlar, kliniklerde yatan hasta ve hasta yakınlarıyla istişarelerde bulundu. Hastanede can ve mal güvenliği, alt yapı güvenliğinin sağlanması, acil durum ve afet yönetimi çalışmaları, atık yönetimi çalışmaları, tıbbi cihazların bakım, ayar ve kalibrasyonlarının kontrolü gibi konuların gözden geçirildiği, gerekli kontrollerin yapıldığı bina turunda tespit edilen aksaklıkların, yapılacak tesis güvenliği toplantısında görüşülerek alınacak önlemlerin, yapılacak iyileştirme çalışmaları ve düzenlemelerin planlanmasına karar verildi.

Verimli bir değerlendirmenin yapıldığını söyleyen Başhekim Op. Dr. Yüksel Pehlevan yaptığı açıklamada; “Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesinde çalışmalarımıza ve projelerimize devam ediyoruz. Hastalarımızın memnuniyeti kadar hasta yakınlarının da memnuniyeti önem arz ediyor. Çalışmalarımıza ve projelerimize aralıksız devam edeceğiz” dedi.