T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI < T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

HASTANEDE BİNA TURU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Güncelleme Tarihi: 14/09/2018

HASTANEDE BİNA TURU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi, hastalarına daha kaliteli hizmet sunmak adına önemli çalışmalara imza atıyor. Bu kapsamda Hastane başhekimi Op. Dr. Yüksel Pehlevan başkanlığında, hastane yöneticileri, Kalite, Enfeksiyon Kontrol, Tesis Yönetimi Sorumlusu, Çevre Sağlık Uzmanı ve Baş Teknisyen tarafında hastane içi yataklı servisler gezilerek, çalışan personelin ve tedavi alan hastaların can ve mal güvenliğini sağlamak, servislerde yapılması düşünülen çalışmaları yerinde görmek ve değerlendirmeler de bulunmak amacıyla bina turu düzenlendi.

Yapılan kontroller sırasında hastalarla da yakından ilgilenen Başhekim Pehlevan, hastalar ile sohbet edip geçmiş olsun dileğinde bulunup, kendilerine sunulan hizmetlerden memnun olup olmadıklarını da sordu. Başhekim Op. Dr. Pehlevan, çalışan personelleriyle de görüşerek yaşanan sorunlar ve aksaklıklar hakkında bilgi aldıktan sonra bina değerlendirilmesini tamamladı. Bina turunda tespit edilen aksaklıklar yapılan Tesis Güvenliği toplantısıyla görüşülerek alınacak önlemler, yapılacak iyileştirme çalışmaları görüşüldü.

“HER ZAMAN ÖNERİLERE AÇIĞIZ”

Hastane Başhekimi Op. Dr. Yüksel Pehlevan; hasta ve çalışanlarımızdan gelecek önerilere her zaman açığız. Yapılması planlanan işlerimizde bize yol gösterici olmaktadır, dedi.

HASTANEDE BİNA TURU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi, hastalarına daha kaliteli hizmet sunmak adına önemli çalışmalara imza atıyor. Bu kapsamda Hastane başhekimi Op. Dr. Yüksel Pehlevan başkanlığında, hastane yöneticileri, Kalite, Enfeksiyon Kontrol, Tesis Yönetimi Sorumlusu, Çevre Sağlık Uzmanı ve Baş Teknisyen tarafında hastane içi yataklı servisler gezilerek, çalışan personelin ve tedavi alan hastaların can ve mal güvenliğini sağlamak, servislerde yapılması düşünülen çalışmaları yerinde görmek ve değerlendirmeler de bulunmak amacıyla bina turu düzenlendi.

Yapılan kontroller sırasında hastalarla da yakından ilgilenen Başhekim Pehlevan, hastalar ile sohbet edip geçmiş olsun dileğinde bulunup, kendilerine sunulan hizmetlerden memnun olup olmadıklarını da sordu. Başhekim Op. Dr. Pehlevan, çalışan personelleriyle de görüşerek yaşanan sorunlar ve aksaklıklar hakkında bilgi aldıktan sonra bina değerlendirilmesini tamamladı. Bina turunda tespit edilen aksaklıklar yapılan Tesis Güvenliği toplantısıyla görüşülerek alınacak önlemler, yapılacak iyileştirme çalışmaları görüşüldü.

“HER ZAMAN ÖNERİLERE AÇIĞIZ”

Hastane Başhekimi Op. Dr. Yüksel Pehlevan; hasta ve çalışanlarımızdan gelecek önerilere her zaman açığız. Yapılması planlanan işlerimizde bize yol gösterici olmaktadır, dedi.