Uz.Dr.Bahattin KOÇ; Başkanımız kurumsal dayanışmanın en iyi örneğini göstermiştir

Çocukların hastaneye korkarak değil, severek nasıl geleceği konusunda çalışma yapmak isteyen Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi yönetimine yine Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’dan destek geldi.

Daha önce ameliyathanede de kullanılabilen hasta yatağından doğum yatağına dönüşebilen hasta yatakları Başiskele Belediyesi tarafından yenilenen Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi’nin bu seferde dünyaya merhaba diyen bebeklerin kaldığı Yenidoğan Ünitesi yenilendi. Koğuş sisteminden özel oda sistemine geçilen odalarda artık tuvalet, banyoda ve televizyon bulunuyor. Birimin duvarları ise çocukların ilgisini çekecek masal kahramanları ve çizgi film karakterleriyle süslendi.

 

Kurumsal dayanışmanın en güzel örneğini gösteren Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz her gün yaklaşık 2 bin 500 kişinin sağlık nedenleriyle ziyaret ettiği Gölcük Necati Çelik Hastanesi’nin talebi üzerine Yenidoğan ve Süt Çocuğu birimini tamamen yeniletti.

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Bahattin Koç değişimin yaşandığı çocuk bölümünde Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın büyük emeğinin olduğunu belirterek artık çocukların korkmadan geldiğini, yenidoğan bebekler, anne ve babaları için fiziksel şartların en konforlu şekilde sağlandığını belirterek, Başiskele Belediye Başkanımız Kurumsal dayanışmanın en iyi örneğini göstermiştir. Kendisine kurumumuz adına çok teşekkür ediyoruz dedi.

Yorumlar


Yorum bulunamadı.

© Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi 2018