Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin “Gezelim Görelim” programı kapsamında etkinliğe Kamu Hastaneleri Birliği Kocaeli Genel Sekreterliği Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi personelimiz de katıldı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin ilin tarihi özelliklerini ve güzelliklerini tanıtmak amacı ile gerçekleştirdiği “Gezelim Görelim” etkinliğine Necati Çelik Devlet Hastanesi personeli de katıldı.

Geziye Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Yöneticileri Ahmet Sarıışık, Ertuğrul Kibar, Filiz Yıldırım, Coşkun Güler, Hakan Hacımehmetoğlu, Cevriye Avcı, Ahmet Çavuş ve eşleriyle birlikte hastane personeli katıldılar.

Necati Çelik Devlet Hastanesi Yöneticisi Ahmet Sarıışık “Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin “Yaşadığımız şehre bu güzellikleri görme imkanı sağladığı için teşekkür ediyorum, bu gezi bizlerin ve personelimizin yoğun iş temposunda kurtulup güzel bir gün geçirdiğimizden dolayı yetkililere bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin “Gezelim Görelim” programı çerçevesindeki gezide Orhan Cami, Sırrı Paşa Konağı, Mevlana evi, Şehir Müzesi, Osman Hamdi Müzesi büyük bir beğeniyle gezildi.

Yorumlar


Yorum bulunamadı.

© Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi 2018